Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Smołdzinie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Zarządzenie Nr 7/2018 Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smołdzinie z dnia 27 lutego 2018 roku w sprawie procedury umieszczania informacji na Biuletynie Informacji Publicznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Smołdzinie

Zarządzenie Nr 7/2018

Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smołdzinie z dnia 27 lutego 2018 roku w sprawie procedury umieszczania informacji na Biuletynie Informacji Publicznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Smołdzinie

 

Na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz § 4 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 roku w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych zarządzam co następuje:

§ 1

Wprowadzam procedurę umieszczania informacji na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w ZSP w Smołdzinie.

§ 2

  1. Za prowadzenie BIP ZSP w Smołdzinie odpowiada Sekretarz Szkoły.
  2. Na stronie przedmiotowej BIP umieszczane są informacje o dokumencie zawierającą: nazwę dokumentu i datę jego wytworzenia oraz treść dokumentu. Na stronie BIP zamieszcza się treść wszystkich dokumentów wytworzonych w jednostce i mających charakter informacji publicznej, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, z zastrzeżeniem pkt 4.
  3. Decyzje o umieszczeniu treści dokumentu na stronie BIP podejmuje Sekretarz Szkoły w porozumieniu z Dyrektorem Szkoły.
  4. W przypadku gdy treść dokumentu zawiera dane osobowe uniemożliwiające jego publikację, na stronie BIP umieszcza się wyłącznie, informację o dokumencie zawierającą: nazwę dokumentu i datę jego wytworzenia oraz dopisek - ” dokument zawiera dane osobowe chronione przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. i jego treść nie podlega publikacji na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej”.

§ 3

Wykonanie zarządzenia powierza się sekretarzowi szkoły.

§ 4

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jadwiga Osowska 07-08-2018 13:41:57
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Jadwiga Osowska 27-02-2018
Ostatnia aktualizacja: Jadwiga Osowska 07-08-2018 13:41:57